Количката ви в момента е празна!
SPC 5/0.3 мм RIGID с подложка HAMILTON 1230×180
Original price was: 29.08 €.21.23 €Текущата цена е: 21.23 €.
SPC Design Core Hamilton
• Светъл дъбов декор с фина, естествена шарка
• Визуално озарява интериора и придава непреходна визия
• Canadian Design Core – твърда SPC сърцевина за стабилност и издръжливост
• Интегрирана 1 мм подложка – тиха и комфортна стъпка
• 100% водоустойчив – подходящ за кухни и бани
• Без вредни вещества и фталати – безопасен за дома
• Бърз и лесен монтаж чрез заключваща система
• Съвместим с подово отопление








Описание
SPC Canadian Design Core – Hamilton
1230 x 180 мм | 5 / 0,3 мм
Технически параметри
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Размер | 1230 x 180 мм |
| Обща дебелина | 5 мм |
| Дебелина на износващ слой | 0,3 мм |
| Опаковка | 8 бр. |
| Покривна площ в пакет | 1,7712 m² |
| Брой опаковки на палет | 72 |
| Тегло на пакет | 15,23 кг |
| Тегло на палет | 1096,56 кг |
| Клас на натоварване | 23 / 33 |
| Характеристики | Водоустойчив, за подово отопление, вградена подложка |
| Мотив | Хамилтън – кафяв дъб |
Описание на продукта
Първокласно качество, дълъг живот и изключително лесен монтаж. Благодарение на съвременните производствени технологии, повърхността е неразличима от истинското дърво – с автентична структура и естествен вид.
Здравата Canadian Design Core сърцевина осигурява отлична стабилност и издръжливост, като същевременно минимизира необходимостта от специална подготовка на основата. Интегрираната 1 мм подложка намалява шума и повишава комфорта при ходене.
Подът е 100% водоустойчив, подходящ за подово отопление с топла вода и не съдържа вредни вещества, което го прави безопасно и здравословно решение за всеки интериор.
Декорът Hamilton предлага хармонична комбинация от естествен дъбов вид с фини и равномерни дървесни шарки. Светлият меден тон създава леко и естествено впечатление, което визуално озарява пространството – от модерни интериори до традиционни домове. Настилката се съчетава отлично с минималистичен и скандинавски стил.
Със своята модерна канадска конструкция Design Core, Hamilton е не само естетически издържан, но и изключително практичен – предлага комфортно ходене, лесен монтаж и дълготрайна устойчивост както за жилищна, така и за търговска употреба.
Също може да ви хареса…
-

Външни ъгли за первази SPC RIGID Hamilton – KD 210
1.20 € (2.35 лв.) Запитване -

Преходник за перваз SPC RIGID Hamilton – KD 210
1.20 € (2.35 лв.) Запитване -

Вътрешен ъгъл за перваз SPC RIGID Hamilton – KD 210
1.20 € (2.35 лв.) Запитване -

Тапи за первази SPC RIGID Hamilton 1L+1P – KD 210
2.40 € (4.69 лв.) Запитване -

Стъпало SPC RIGID 1200 х 10 x 25 мм – Hamilton EF
29.93 € (58.54 лв.) Запитване -

Преходен профил MULTI SPC RIGID 1200 х 40 мм Hamilton EF
9.23 € (18.05 лв.) Запитване -

Перваз SPC RIGID Hamilton 2 м – KD 210
9.23 € (18.05 лв.) Запитване -

Стълбищен профил SPC RIGID 1200 х 50 x 26 мм Hamilton EF
Запитване















