Количката ви в момента е празна!
SPC 5.5/0.5 мм RIGID CANMORE 1190×228 мм PREMIUM
Original price was: 32.07 €.24.37 €Текущата цена е: 24.37 €.
SPC Premium Line – CANMORE
SPC Design Core – Jägerndorf
• Автентичен дъбов декор
• Среднокафяв нюанс – универсален
• Премиум SPC сърцевина – стабилност и издръжливост
• Вградена подложка 1 мм – повишен комфорт и по-нисък шум
• 100% водоустойчива конструкция
• Без фталати и замърсители
• Лесен монтаж чрез заключваща система
• Съвместим с подово отопление








Описание
SPC Premium Line – CANMORE
1190 x 228 мм | 5,5 / 0,5 мм
Технически параметри
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Размер | 1190 x 228 мм |
| Обща дебелина | 5,5 мм |
| Дебелина на износващ слой | 0,5 мм |
| Опаковка | 8 бр. |
| Покривна площ в пакет | 2,1706 m² |
| Брой опаковки на палет | 45 |
| Тегло на пакет | 21 кг |
| Тегло на палет | 945 кг |
| Клас на натоварване | 23 / 33 / 42 |
| Характеристики | Водоустойчив, за подово отопление, вградена подложка |
| Мотив | Канмор |
Описание на продукта
Ново поколение SPC подове с акцент върху естествения вид, високата издръжливост и ежедневния комфорт. Благодарение на прецизната обработка на повърхността и релефната структура, настилката е почти неразличима от истинското дърво както визуално, така и на допир.
Премиум конструкцията осигурява отлична стабилност, дълъг експлоатационен живот и висока устойчивост на износване. Подът от колекцията Premium Line е проектиран да издържа на интензивен трафик, като същевременно запазва своя елегантен външен вид години наред. Интегрираната подложка с дебелина 1 мм допринася за по-нисък ударен шум и по-комфортно ходене.
Настилката е 100% водоустойчива, подходяща за подово отопление с топла вода и не съдържа вредни вещества, което я прави здравословен и надежден избор за домове и търговски пространства.
Декорът Канмор е възхвала на класическия дъб с оживена текстура, фини пукнатини и деликатни чепове. Среднокафявите тонове с лека патина създават автентично и елегантно усещане. Това е универсален декор, който се комбинира лесно както със светли, така и с по-тъмни интериори, създавайки уютна и непреходна атмосфера.
Също може да ви хареса…
-

Стъпало SPC RIGID 5.5/0.5 мм с подложка CANMORE 119×17.3×5.5 см
Запитване -

Преходен профил MULTI SPC RIGID 1200 х 40 мм Canmore EF
9.23 € (18.05 лв.) Запитване -

Външни ъгли за первази SPC RIGID Canmore – KD 207
1.20 € (2.35 лв.) Запитване -

Стъпало SPC RIGID 1200 мм х 110 x 25 мм – Canmore EF
29.93 € (58.54 лв.) Запитване -

Стълбищен профил SPC RIGID 1200 х 50 x 26 мм Canmore EF
Запитване -

Преходник за первази SPC RIGID Canmore – KD 207
1.20 € (2.35 лв.) Запитване -

Вътрешни ъгли за первази SPC RIGID Canmore – KD 207
1.20 € (2.35 лв.) Запитване -

Перваз SPC RIGID Canmore 2 м – KD 207
9.23 € (18.05 лв.) Запитване -

Тапи SPC RIGID Canmore 1L+1P – KD 207
2.40 € (4.69 лв.) Запитване
















